Vybrané reference truhlářství Miroslav Šteker

Firma Truhlářství Miroslav Šteker - Lukavec děkuje všem svým zákazníkům, kteří si zakoupili výrobek na těchto stránkách
www.postele-palandy.cz, za zaslané reference.

Vážený pane Štekere,

dnes mi přivezli objednanou postel a já bych Vám moc rád tímto srdečně poděkoval za to, že jste mi vyšel v mé prosbě vstříc a dodržel jste na 100% své slovo. Musím se také vyjádřit k tomu, jaká je doslova radost sestavovat Váš výrobek a kvalitní propracovanost je opravdu precizní. Já jsem amaterský řezbář, vyrábím betlémy z lipového dřeva a mé betlémy jsou k vidění od Šumavy, až po Frýdek Místek, takže si myslím, že dřevu rozumím, a proto vím, o čem píšu, když o Vaší práci mohu mluvit jen v superlativech.

Děkuji Vám ještě jednou a přeju Vám a Vaší firmě co nejvíce spokojených zákazníků.

S úctou Jiří Žilka Most

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 3.1.2017

Dobrý den,

radi bychom vám poděkovali za výrobu a dodání postele Adéla, která k nám dorazila dnes po obědě. Už ji máme složenou a teď se jen čeká, až ji syn vyzkouší v praxi. Perfektní práce, vše sedí a vypadá skvěle.Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně stejně spokojených zákazníků jako jsme my.

Krásný den přejí spokojení Měšťanovi z Černé Hory

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 20.12.2016

Spokojení zákazníci Dobrý den,

zasíláme Vám fotku postele Nikoleta s úložným prostorem, kterou jste nám vyrobili na přání

Postel je nádherná, kvalitně zpracovaná, nemá chybičku.. je přesně dle našich představ. Ná 3-letý syn v ní moc rád a celou noc spinká a miluje ji od první chvíle, kdy do ní po složení vlezl :-) Také dodání postele proběhlo v pořádku, pan řidič byl moc sympatický :-)


Děkujeme velice za skvělou práci a určitě Vás rádi dále doporučíme. Přejeme Vám spoustu dalších spokojených zákazníků, jako jsme my doma.

Kocúrkovi, Mankovice

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 8.7.2016

Dobrý den,

předně chci poděkovat za obě dodané postele a bezproblémový průběh celé objednávky. Postele jsou skvělé. Bezvadně se na nich spí nám i naší malé dcerce. Také přístup, že vše vyrobíte bez předchozí zálohy už se příliš nevidí...

Jste zkrátka úžasní :-)

Díky a přeji krásný den Zvolánková

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 12.5.2016

Dobrý den,

chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za krásnou postel. Postel jsem objednávala pro naši dceru. Jsme s ní velmi spokojeni i montáž byla bez problémů. Postel je kvalitní a hlavně moc hezká. I doprava proběhla bez problémů, ocenili jsme, že nám postýlka byla dovezena v sobotu, řidič nás předem informoval a tak jsme jen čekali na dovoz. Přejeme Vám do budoucna hodně štěstí v podnikání a spoustu spokojených zákazníků.

Přeji krásný zbytek dne a pohodový víkend.

Ing. Monika Vévodová

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 11.4.2016

Dobrý den,

Dobrý den. Chci Vám za naší rodinu poděkovat za krásnou postel. Koupili jsme ji pro naše dvojčata. Je moc pěkná a je vidět, že je vyrobena s láskou :-) Děkujeme ještě jednou a přeji úspěch v dalším podnikání i v osobním životě.

S pozdravem Michaela Janíčková

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 4.4.2016

Vážený pane Šteker,
děkuji Vám a Vaší firmě za Vámi vyrobenou postel Melánie atypických rozměrů, která mi byla doručena již 20. února. Jsem velmi spokojená s jejím provedením, včetně velmi dobře řešených dvou úložných prostorů. Postel je vyrobená z kvalitního dřeva a doslova vylepšuje můj pokoj. Velmi si cením Vaší práce.

S přáním všeho dobrého Martinková Olga

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 14.3.2016

Spokojení zákazníci Dobrý den,

jsme s vaší palandou Lucie velice spokojení. S manželem jsme ji měli složenou "cobydup". Kluci z ní byli vykulení a hned se na ní celí šťastní vrhli. Mohu jen doporučit dalším lidem, co hledají chytré řešení uložení dětí v pokojíku. :-)

Boudná Lucie, Plzeň

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 09.2.2016

Dobrý den,

opožděně děkuji za krásné palandy. Jsme velice spokojeni s takto kvalitním výrobkem. Montáž jsem zvládla s kamarádkou sama, vše do sebe zapadalo jak mělo. Všude Vás doporučuji, protože najít dnes tak solidní firmu je těžké.

Hodně pracovních úspěchů Vám přejí Dudkovi.

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 23.11.2015

Dobrý den,

z postele kterou jsme si u Vás objednali jsme nadšení, moc se nám líbí a složení bylo za chvilku hotové. Moc děkujeme a určitě Vás doporučíme :-)
Musilová, Pelhřimov

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 17.9.2015

Spokojení zákazníci Dobrý den,

děmoc Vám děkujeme za nádhernou palandu Amálii. Děti jsou z ní nadšené. Vyrábíte opravdu kvalitní postele. Dřevo je nádhěrně opracované, palanda je stabilní. Ať se Vám nadále daří a máte hodně spokojených zákazníků. Určitě Vás doporučíme!

S pozdravem Neumannovi

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 30.5.2015

Spokojení zákazníci Dobrý den,

děkujeme Vám za nádhernou postel pro naši Nelinku. Momentálně je to nejnavštěvovanější místo v našem bytě :-). Hodně spokojených zákazníků Vám přeje

Alena Fučíkova

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 23.5.2015

Spokojení zákazníci Hezký večer,
Palanda je i po 14 dnech voní dřevem, je precizně zpracovaná a nádherná. Výška pro pětiletou slečnu akorát, nakloněný žebřík je geniální, zábrany přesně vysoké, matrace pohodlné ....no prostě jsem opravdu šťastná, že jsem vás našla a počkala si měsíc na výrobu. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí za svoje peníze kvalitní a nádhernou věc.

Iva Šteffl

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 21.5.2015

Dobrý den,
postele smontovány a děti si je parádně užívají.
Děkuji za krásnou práci, dřevo stále voní.

S pozdravem
Vojtěch Majar

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 19.5.2015

Spokojení zákazníci Dobrý den,
postel je nejen překrásná, ale i kvalitně provedená. Moc děkujeme a určitě vás doporučíme dál.

Prchalová

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 23.4.2015

Spokojení zákazníci Dobrý den,
rád bych Vám prostřednictvím emailu poděkoval za krásnou a kvalitní postel. Co se týče montáže, vše proběhlo bez problémů.
Hodně spokojených zákazníků přeje Aleš Bořuta (Přerov)

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 5.4.2015

Spokojení zákazníci Haisovi Spokojení zákazníci Haisovi Moc děkujem za postele, holky spaly jak miminka. Kvalita a zpracování je tak, jak jsem si to představovala. Přeju mnoho dalších spokojených zákazníků.

Haisová

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 11.2.2015

Spokojení zákazníci Bartůňkovi Dobrý den,

Tak palandy už stojí a vypadají opravdu krásně, ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších pracovních úspěchů :-)

S pozdravem, spokojení zákazníci Bartůňkovi

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 19.1.2015

Dobrý den,

chtěli jsme touto cestou poděkovat za krásnou palandu, kterou si děti ihned oblíbily. Montáž postele byla rychlá a srozumitelná, to si zase oblíbil manžel :)

Jsme rádi, že existuje česká firma, která dokáže vyrobit kvalitní produkt, rádi Vás doporučíme dál.

Mnoho zakazníků přejí,

Bára a Roman
Humeni Humeni

Dobrý den,

rad bych cele Vasi rodinne firme podekoval za krasnou postel, nam i nasim dceram se moc libi jak zpracovani tak i videtelna kvalita! Cekani se vyplatilo, dekuji jeste jednou za moznost provest zmeny po objednavce a vybornou komunikaci!

Prejeme Vam hodne spokojenych zakazniku, radi Vas doporucime!

Martin Hasik

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 20.11.2014

Pečky Dobrý den,

chtěli by jsme Vám moc a moc poděkovat za nádherné, kvalitně provedené a zpracované palandy. Palanda splnila co měla a všem se moc líbí. Děti jsou velice nadšené a spokojené.

Moc Vám děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených zákazníků a budeme vás doporučovat. Škoda, že nevyrábíte i jiný nábytek do dětského pokoje. Děkujeme

S pozdravem Jiroutkovi Pečky

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 13.10.2014

Dobrý den paní Štekerová,

děkujeme za palandu, je opravdu kvalitně provedena a všechno dobře lícuje, je to první nábytek, který jsem stavěl s radostí a nevztekal jsem se nad zpracováním (amatérské zkušenosti mám, sám jsem si vyráběl celou linku), takže prosím pochvalte truhláře.

Ještě jsem se chtěl zeptat, zda by bylo možné u vás doobjednat ještě tu samou druhou matraci - spí se na ní moc dobře a my si bohužel vzali jen jednu.

Děkuji za info a přeji hezký den

Radek Bolardt

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 01.10.2014

Dobrý den,

chci Vám touto cestou vyjádřít pochvalu za kvalitně odvedenou práci. Postel splnila naše očekávání, snadná montáž, krásný vzhled a dcera z ní má opravdu velkou radost! Přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků a rádi Vás budeme doporučovat našim známým.

S pozdravem V.Truhlář

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 19.09.2014

Dobrý den paní Štekerová,

chtěla jsem Vám poděkovat za velmi příjemný nákup. Postele jsou skvělé, krásné, pohodlné. Moc Vám děkuji a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem Ducháčová

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 19.08.2014

Miškovi Dobrý den,

už od půl roku dcerky používají krásné postele od Vás a musím Vám moc poděkovat. Jsou nadšené nejen ony, ale i my. Postele jsou skvělé a bytelné. Do budoucna s manželem uvažujeme o jedné i pro nás.

Děkujeme moc a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Míškovi

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 29.07.2014

Dobrý den paní Štekerová,

chtěli jsme dodatečně poděkovat za super postele (Monika Vario Plus) a matrace. Kvalitní, krásné dřevo, nádherné namoření v barvě buku. Malému se v postýlce moc líbí.

Přejeme hodně nových a nových zákazníků, budeme vás všude chválit a doporučovat.

S pozdravem Mrkvovi, Ostrava Poruba

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 10.07.2014

Dobrý den, moc děkujeme za palandu, je moc pěkná, montáž byla snadná a děti jsou nadšené :-)

Přejeme jen samé spokojené zákazníky

Koblížkovi, Pardubice

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 12.06.2014

Dobrý den, děkujeme za kvalitní a pěkné provedení klasické palandy STELA.

Jsme moc spokojeni.

S pozdravem Sovišovi, Podmolí, okr. Znojmo

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 14.05.2014

Dobrý večer,

chci Vám opožděně moc poděkovat za postele - jsou luxusní, nádherný.

Děkuji Kašparová

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 26.03.2014

Dobrý den,

ráda bych vám vyjádřila pochvalu. Postel je moc pěkná, montáž byla snadná, vše do sebe krásně zapadalo.

Přeji hodně úspěchu i do dalších let,
Ivana Šťastníková

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 01.03.2014

Dobrý den,

postele jsou sestaveny a jsme velice spokojeni. Krásné zpracování, vše podle našich představ.

Děkujeme, s pozdravem,
Barbora Večeřová

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 07.02.2014

Dobrý den,

mockrát děkujeme za rychlé dodání postelí Vanda. Jsme maximálně spokojeni jak s cenou, tak s kvalitou, a proto Vás velice rádi doporučíme všem našim přátelům a známým. Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem Potužníkovi, Vamberk

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 29.01.2014

Dobrý den,

posíláme fotky vámi vyrobené palandy v pokojíčku naší dcerky. Palanda je úžasná, skvěle se hodí k ostatnímu nábytku z masivu, jsme maximálně spokojeni a dcerka je také nadšená. Moc děkujeme a přejeme Krásné Vánoce.

Martin a Tereza Pikovi

Výborně vyrobeno, bytelné, dobře se skládalo. Vypadá jako velice životné zboží!

A to za velice rozumnou cenu! Dodáno v domluvené lhůtě, dovezeno až na místo a ještě pomohli s vykládkou do domu.

Velice profesionální jednání, se kterým se člověk často nesetká. Vřele doporučuji!

Ať se vám daří a držíte si stále stejnou kvalitu!
S pozdravem Kubásková

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 15.11.2013

Dobrý den,

Palanda je skvělá, jsme moc spokojeni.

Se srdečným pozdravem,

Broučkovi

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 11.11.2013

Dobrý večer,
chtěli bychom Vám poděkovat za super kvalitní postele. Montáž nakonec byla lehčí než jsme čekali. I když se dodací lhůta trochu prodloužila, vyplatilo se počkat.

Posíláme fotečky.

Děkujeme Grabmüllerovi :-)

reference podána prostřednictvím e-mailu dne 24.10.2013.
Dobrý den,

chtěli bychom Vám velmi poděkovat za kvalitní posuvnou palandu pro naše cácorky.

Její kvalita nás velmi překvapila, a montáž jsme dle návodu zvládli v pohodě. Můžeme všem vřele doporučit.

Komunikace s vámi probíhala naprosto v pořádku, zboží dorazilo hezky zabalené a neponičené :-)

Přejeme spoustu spokojených zákazníků!!!

S pozdravem Monika s rodinou


reference podána prostřednictvím e-mailu dne 4.10.2013.
reference: Posuvná paland (1 ze 3) reference: Posuvná palanda (2 ze 3) reference: Posuvná palanda (3 ze 3)
Dobrý večer,

děti už na postelích Petra více jak týden spí a jsou nadšené! a my také. Postele jsou opravdu fortelné. Rozhodli jsme se dokonce pořídit si ještě jednu postel - jednolůžko - takže se do obchodu pana Štekera vracíme, což je asi nejlepší reference :-) .

Pekárkovi


reference podána prostřednictvím e-mailu dne 21.8.2013
Dobrý den,

připojuji se ke spokojeným zákazníkům a posílám fotku naší palandy Eliška v bílém provedení.

Zdravím z Karlových Varů.

Petra Hořčičáková


reference podána prostřednictvím e-mailu dne 21.8.2013.
reference: trojlůžková patrová postel Eliška (1 ze 2) reference: trojlůžková patrová postel Eliška (2 ze 2)
Dobrý den,

postel Marcela stojí, je hezká, bytelná. Měli jsme doporučení od švagra, který má od vás už dvě tyto postele. Příští rok objednáme další pro naše druhé dítko.

Děkujeme.

M. Malá


reference podána prostřednictvím e-mailu.

Dobrý den,
chtěl bych ještě zpětně moc poděkovat za krásné postele. Je to opravdu pěkně zpracováno. Jsme maximálně spokojeni.
Mějte se hezky

S pozdravem
Přemysl Čermák

reference podána prostřednictvím e-mailu

reference: xxxxx Díky za super palandu "Lucie", moření na dub je podle našich představ, sestavení proběhlo bez problémů, matrace jsou také kvalitní. Už dva měsíce ji okupuje náš Honzík (22m).

S pozdravem Staňkovi


reference podána prostřednictvím e-mailu

Dobrý deň,

chcela by som Vám poďakovať za postel, ktorú ste nám vyrobili a zaslali, a napísať Vám, že som veľmi spokojná, a to nehovoriac o synovi. Možno som mala dať urobiť vyššiu stranicu, ale aj to je len o zvyku. Ešte raz veľmi pekne Ďakujeme a prajeme veľa zákazníkov.

S pozdravom ostáva Ingrid zo Slovenska.

reference: jednolůžková postel Madla, matrace Lena Děkujeme za krásnou postel (Madla, matrace Lena). Naše dcera (23m) v ní bez větších obtíží spává a moc se jí líbí.

A takto jsem ji dostrojili:-). Dcera je z nové postýlky nadšená! Kapsář, polštářky i přehoz od https://www.kapsareadoplnky.cz.

Lenka Hojgrová


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 12.2.2013 a Facebooku dne 16.2.2013

reference: jednolůžková postel Marika Děkujeme za rychlé dodání postele Marika. Jsme naprosto spokojeni a nebudu váhat Vás doporučit přátelům a známým. Věřím, že tato objednávka nebyla v našem případě poslední :)

Blanka Hejduková


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 13.5.2013.
další reakce na Facebooku

reference: posuvná palanda Lucie-mořená olše Posuvná palanda LUCIE mořená: olše.
Děkujeme za rychlé jednání a úžasné postele. Můžeme Vás jen vřele doporučit ostatním. Nastalo pár menších komplikací, ale i tak musím přístup pochválit. Zaprvé to bylo rozbití desek k šuplíkům (v pátek doručeno), pan řidič se velice omlouval a přislíbil, že ihned zajistí náhradu. Hned v pondělí desky dorazily poštou v pořádku. Dále to byl kratší žebřík k palandě (objednávali jsme žebřík z jiné sestavy). I tento nedostatek byl okamžitě přislíben k nápravě. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasný přístup, jste obchodníci a výrobci na tom správném místě.

Šindelkovi


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 8.5.2013.

reference: postel Anja U nas v Koline ... naprostá spokojenost s postelemi Anja. Děkujeme

Dominika Zvolenská


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 6.4.2013.
další reakce na Facebooku

reference: bílá postel Dobrý den, minulý víkend jsme dětem udělali nový pokojíček s "vaší" postelí. Od té doby se u nás dveře netrhnou, děti se chtějí všem kamarádům pochlubit. Jsou nadšené - a my tím pádem také. Jejich nadšení, když přišly poprvé do pokojíku, neutichá a my můžeme jen přidat spokojenost s provedením, profesionalitou, komunikací...jednoduše DĚKUJEME A ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!!!!

Tereze Lipavská


referenci jsme přidali na Facebook dne 31.3.2013.

Dobrý den,

rádi bychom vám poděkovali za skvělou palandu "Lucie" s širším žebříkem z " Amálie". Vše dorazilo v pořádku a sestavení proběhlo hladce za pomoci 2,5letého syna, který si svou postel chtěl sešroubovat sám. Teď už si v ní déle jak 4 měsíce sní své dětské sny a řádí. :) Původně jsem váhala, zda bude tlouštka hranolů 5x4,5cm stačit, ale obavy nebyly namístě, postel je opravdu bytelná.
Doporučujeme!

Ať se vám daří, přeje

Zdeňka Pokorná


reference podána prostřednictvím e-mailu
reference: palanda Lucie reference: palanda Lucie reference: palanda Lucie

reference: rohová palanda Dominika Děkujeme za krásnou postel pro naše tři děti ( rohová palanda Dominika). Vše bylo kvalitně provedeno. Trochu jsme zabojovali s hloubkou imbusových domečků, ale jinak super, veliká spokojenost, hlavně dětí.

Zdravím a doporučuji!

Olga Malcová Sechovcová


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 11.2.2013.
další reakce na Facebooku

reference: posuvná palanda Lucie I my posíláme jednu fotečku do sbírky :-). Palanda Lucie, maximální spokojenost. Máme postaveno už dva měsíce a zatím ani jednou nebyly večer protesty se spaním, jako tomu bývalo dřív. Takže můžeme jedině doporučit a také už jsme spoustě známým doporučili;-)

Romana Janů Vaňková


reference podána prostřednictvím Facebooku 1.2.2013.
další reakce na Facebooku

reference truhlářství Miroslav Šteker Lukavec Děkujeme za super postele, jsme z nich nadšeni! Zdravíme z Hostivice :)

Petra Řeháková


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 12.11.2012.

reference: rohová palanda Linda-bila Děkujeme za rohovou palandu Lindu-bílou složenou prozatím jako klasickou...moc pěkná práce za solidní cenu,určitě vás doporučíme dále :-))

Mirka Mrázová


reference podána prostřednictvím Facebooku dne 22.9.2012.

Dobrý den,

postel byla v pořádku doručena, jsme spokojeni, šla dobře složit, prostě bezva. Máme chalupu v Býkovicích p. Blaníkem a až budeme něco potřebovat, rád se na vás obrátím a budu vás doporučovat. Kamarád má chalupu ve Štědrovicích kousek od vás, tak předám kontakt.

S pozdravem Havelka

Dobry den,
palanda už stojí a děti si užívají nového prostoru na spaní.
Musím Vám poděkovat, opravdu velmi kvalitní a dobrá práce i vyřizovaní s Vámi....bylo mi potěšením a doporučuji Vás mým přátelům.

Opravdu velké díky a s pozdravem Hana Holešovská.

Dobrý den,
palanda už stojí. Tímto vám chci poděkovat za velice pěkný a kvalitní výrobek. Palanda nám všem udělala velkou radost.
Jan Frič

Dobrý den,
postel dorazila včas a doufám, že v pořádku, ještě jsem jí nesestavovala. Tímto děkuji i za milého a ochotného řidiče s pomocnicí.
Přeji mnoho úspěchů do nového roku.
Jitka Kašíková

Dobry den,
pred casem jsem u Vas zakoupil dvouluzkovou patrovou postel "Michal", se kterou jsem absolutne, naprosto a nadmiru spokojen a jeste jednou Vam takto dekuji za skvelou, kvalitne odvedenou praci.
Tomáš Hodr

Palanada

Krásné svátky.
Martina Neubauerová


Dobrý den,
s palandou jsme velmi spokojeni. Děkujeme a přejeme krásné svátky.
S pozdravem Hruškovi

Postel dorazila v pořádku, je super, jsme nadšeni, hlavně syn. Děkuji. Preji krásné Vánoce.
Zdena Králová

Dobrý den paní Štekerová,
vše proběhlo v pořádku a náš malý Honzík si už užívá krásnou, voňavou postel se správnou matrací. Ráda bych Vám poděkovala, máme z ní velkou radost.
Přeji krásné a hlavně klidné prožití svátků vánočních
D. Oplatková

Palanada Děkujeme za pěkné vyvýšené postele. Nahoře máme zatím jednu, dcera je zatím ještě malá. Obě děti jsou spokojené a až budou nahoře obě postele, bude pod nimi dost místa na hračky :).
Přeji pěkný den,
Červinkovi

Dobrý den,
vyřizuji Vám poděkování paní Flasarové, která je s postelí i s tím spojenými službami velice spokojena.
Michalíková

Dobrý den,
postel máme již složenou a spí se na ní skvěle.
Moc děkuji, vzpěry již není třeba dále řešit, postačili ty, co jste dodali.
S pozdravem a přáním pěkného dne,
Martin Kovář

Dobrý den,
děkujeme za úžasnou postel, děti jsou nadšené, dobrovolně se převlékají do pyžámek a chodí spinkat včas. Montáž byla v pohodě. Jak se nám podaří dozařídit pokojíček, pošleme foto.
Zdraví
Jana Suchánková

Posuvné palandy Dobrý den,
moc děkujeme za obchůdek a za milé, vstřícné jednání.
Palanda je super, v příloze posíláme fotečku. Kvalitní výroba a namoření taky paráda, i sestavení jednoduché. Děti si na ní hrály celý víkend a starší dcerka už nechce nikde jinde spinkat, už k nám do ložnice nechodí :-)
Přejeme moc a moc dalších zdařilých obchůdků a budeme vás vřele doporučovat.
Niki, Dáda, Edita a Radek Vančurovi

Palanda Dobrý den,
postele už jsou v pokojíčku a vypadají moc pěkně!!! Vše bylo v pořádku jen v horní nástavbě postele nebyly vyvrtané díry na velké kolíky v nohách. V příloze posílám foto obydlené postýlky. Moc děkujem za obchůdek!
Mějte se krásně
Michaela Grünwaldová

Dobrý den,
dceři se v postýlce moc dobře spinká, okamžitě opustila dětskou postýlku a chce spát ve velké.
Děkujeme
S pozdravem Katka Drvotová

Dobrý večer,
s palandou jsme velice spokojení, je super. Kluci v ní dnes poprvé chrupou a byli štastní jak blechy :-)). Ještě jednou děkujeme a někdy snad ještě něco doobjednáme. Mějte se hezky.
G. Jonášková

Manželská postel Olina Dobrý den,
děkuji za bezproblémové doručení manželské postele Olina. Článek na Vašem blogu o smrkovém dřevu nám pomohl v rozhodování při výběru materiálu. Postel je opravdu úplně stejná jako ji prezentujete na internetu, bez žádných suků, na první pohled vypadá velmi čistě a masivně.
Moc Vám děkuji a přeji spousty dalších spokojených zákazníků.
S pozdravem, Monika Janoušková

Dobrý den,
Moc Vám děkuji za kvalitně udělanou palandu, kterou jsem minulý týden sestavil a je bez jediné chyby, je fakt krásná.
Křepel Jan

Palanda z masivu Dobrý den,
chtěla bych dodatečně touto cestou poděkovat za suprovní palandu, kterou jsme u vás zakoupili. Jsme s ní maximalně spokojení a dcerky jsou nadšené.Děkujeme a určitě vás doporučujeme dál.
Posíláme fotečku.
Bajgarová

Dobrý den,
minulý týden jste nám doručili palandy dle objednávky, chceme moc poděkovat, dětem se velmi líbí a byli jsme spokojeni i s cenou a dopravou.
Děkujeme a přejeme hodně úspěchů
Soňa a Petr Nacherovi

Vyvýšená postel Alice Dobrý den,
posíláme pozdrav od spokojeného zákazníčka. Děkujeme za moc pěkně, na míru vyrobenou postel Alici. Doporučujeme všem, pro vstřícné a rychlé jednání, příznivou cenu.
Zdraví Lörincovi ze Zábřeha

Dobrý den,
postel jsme včera v pořádku obdrželi. Večer ji ještě manžel smontoval, je pěkná.
S pozdravem Polednová

Dobrý den,
postel jsme složili ještě v pátek večer. Vše bez problémů sedí a spí se na ní výborně.
Děkuji Vaněčková

Vážený pane Štekere,
Vaše postele se nám moc líbí, do pokoje padnou, jsou pevné a děti si je zamilovaly, pomáhaly nám i s montáží!
S díky a děkujeme za Vaši vstřícnost!
MUDr. Vladímír Kmoch

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za doručení krásné patrové postele Jitka. Manžel vše bez problémů smontoval.
S pozdravem Nikol Hlavatá

Posuvné palandy Děkuji za překrásné palandy plus postel k tomu :o) děti jsou moc spokojené :o))) Brzy si objednáme i manželské postele :-)
Wěruška Filipová Skopalová


Děkuji za dodání palandy a postele a také za ochotu a vstřícnost osádky vozidla.
S pozdravem Jan Hodík.

Děkuji vám za bezchybný obchůdek i milou komunikaci. Postel "Marcela" už stojí v pokojíčku a náš malej se v ní rozvaluje jako paša :o) Jsem moc spokojená, postel je krásná a skvěle připravená na montáž (sama bez jakékoliv pomoci jsem ji sestavila komplet za 1,5hod). Sousedi ji byli okouknout a budou ji u Vás objednávat také!
Bylo mi potěšením udělit vám na MMB první hodnocení.
Lucie Petrová

Posuvné palandy Dobrý den,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za palandu Lucie, kterou jsme u Vás zakoupili. Je krásná, kvalitní a velice stabilní. Děkujeme za skvěle provedenou práci a velice ochotnému a příjemnému pánovi a paní, které postele rozváží. Určitě Vás budeme všude doporučovat. Přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.
S pozdravem rodina Brumerčíkova z Kolína.

Dobrý den,
děkuji za doručení objednaného zboží a vzorný přístup k zákazníkovi. Jsem velmi spokojený. A vaši společnost budu svým známým doporučovat.
S pozdravem Petr Kletenský

palandaDobrý den,
moc Vám děkujeme za úžasnou palandu pro naše kluky. Jsou z ní nadšení a my taky. Jste moc šikovní a určitě Vás budeme všude doporučovat. Přejeme hezký den a hodně spokojených zákazníků.
Rodina Novotných, Jilemnice

Dobrý den,
před nedávnem jsme od Vás zakoupili poschoďovou postel i s matracemi. Musím konstatovat, že ač jsem se trochu obával smrkového materiálu, byl jsem velmi příjemně překvapen kvalitním provedením a stabilitou dodané postele.
S pozdravem Petr Kletenský

Dobrý den,
děkujeme za dovezené palandy. Vše je v pořádku. Palandy jsem sestavil bez problémů. Jsou bytelné a ani se nehnou. Kluci jsou z nich nadšeni. Děkuji vám za skvělé řemeslo!
S pozdravem Zdeněk Mikeš, Rynárec

palandaDobrý den,
moc děkujeme Vaší firmě za skvělé postele, které jste nám v sobotu dovezli. Naše malé cácorky jsou s nimi MOC spokojené, jak na spaní, tak na hraní :-)
S pozdravem Martina Vejvodová

Dobrý den,
děkuji za postele a matrace. V neděli jsme montovali a dnes ráno litovali, že musíme vstávat. Ještě jednou děkuji s přáním pěkných Vánoc a stálého zdraví do Nového roku.
Zd. Nývlt

Dobrý den,
moc děkujeme za postele - velmi se nám líbí a holky z nich mají velkou radost. Děkujeme Vám a přejeme klidnou a pohodovou adventní neděli.
S pozdravem Coufalovi

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali a vyjádřili velkou spokojenost s Vámi dodanou palandou a matracemi. Velice kvalitní výrobek, srozumitelná komunikace a příjemná cena.
Přejeme spoustu spokojených zákazníků. Andrejkovi, Bělá pod Bezdězem

Dobrý den,
děkujeme Vám za postele. Jsme s nimi velmi spokojeni. Děkujeme i za úpravy dle našich požadavků. Provedení je pěkné a kvalitní. Můžeme srovnávat s prodejcem IKEA a výrobcem Gazel - v našich očích jste jasní favoriti! I reklamace (nedodání jedné zábrany a šroubu) byla vyřízena neuvěřitelně rychle, takže Vás budeme s čistým svědomím a rádi doporučovat všem svým známým.
Ještě jednou děkujeme, ať se Vám daří. Heiserovi (Šumperk)

Dobrý den,
děkujeme moc za postel, je skvělá! Klárka v ní spí už od soboty a je nadšená! Přeji hezký den.
Lenka Tupcová, Děčín

Dobrý den,
děkujeme za kvalitní postele.
Daniel Immr, Louny

Dobrý den,
akorát jsem chtěl poděkovat za krásnou palandu. Děti jsou nadšené, a já mám radost, že se dá ještě sehnat kus českého poctivého nábytku.
S pozdravem Petr Šidlof

Dobrý den,
rádi bychom vám napsali, že jsme velmi spokojeni s vaší palandou Soňou, kterou jsme vybírali na základě informací a fotografií za vašeho webu. Je pěkně provedená, bytelná a v pěkných proporcích. Přejeme hodně spokojených zákazníků a rádi vás doporučíme našim známým.
Anna Polanská s rodinou

Dobrý večer,
palandy sestaveny, jsou nádherné, vše šlo krásně k sobě. Je to precizní práce a celá chata voní dřevem.
Srdečně zdraví a děkuje Pavel Štichauer

Dobry den,
len vas chcem informovat, ze postele aj matrace uz mame, dokonca som ich cez vikend uz aj poskladala a su super :-) Aj som sa obavala ako to cele dopadne, ale postele su masivne, pekne vypracovane a dufam, ze budu dobre sluzit. Tak zelam vsetko dobre a vela spokojnych zakaznikov.
Bea Klucarova, Bratislava

palanda Monika Plus

Dobrý den
palanda je moc hezká, hlavně pevná. Namoření přesně podle představy, žádný zápach po barvě, montáž naprosto jednoduchá a úložný prostor v podobě dvou šuplíků pod palandou dostačující. Žebřík jsme si nechali udělat z čela, výborné řešení, celá plocha lůžka je tak krásně volná a děti mohou skotačit. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.
S pozdravem, Snopková M.

palanda JanaHezký podvečer Štekerovým,
Dnes ráno jsme si od Vás převzali palandu Janu a už je složena a připravena ke svému účelu. :-) Dětičky byly nadšené a hned si zalezly do pelíšků. Moc děkujeme za Vaši bezvadnou práci a fajn jednání.
Přejeme řadu dalších spokojených zákazníků!
Zdraví Švícka ze Psár

palanda Soňa palanda Soňa Dobrý den,
palanda "Soňa" je postavená a jsme s ní moc spokojeni. Namoření odpovídá našemu přání a mile nás překvapila i její robustnost (měl jsem obavu, ale zátěžová zkouška mými cca 90kg proběhla úspěšně a palanda pořád stojí jak přibitá :)) V příloze zasílám foto spokojených uživatelů :) Určitě Vás budeme dále doporučovat.
Ještě jednou děkujeme za krásnou palandu.
Hezký den a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků,
Jan Jansa s rodinou, Kadaň

Přeji dobrý den,
dne 26. 3. 2011 nám byla doručena palanda Nikola + matrace. Palanda je nádherná, příjemná na dotek, krásně voní dřevem, je stabilní, bezpečná, parádně se povedlo moření, pohodlné jsou i matrace - opravdu vše v pořádku dle našich představ. Dokonce mladší dcera (2 roky) k nám přestala od té doby v noci přelézat do ložnice a spinká celou noc až do rána. Děti jsou více než spokojené a o tom to je. Moc Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů do dalších let.
S pozdravem Kalašová

Dobrý den,
v sobotu jste nám dovezli objednanou palandu, hned v pondělí nám přišla i matrace Wera, s obojím jsme moc spokojeni. Palanda je nádherná, bytelná a celý byt nám stále voní dřevem.
Děkuji Eva Matyášová

Dobrý den,
ještě jednou Vám děkuji za palandu - montáž proběhla hladce, je pevná a pěkná.
Zdraví Aleš Tvaroh

Přeji dobrý den,
dne 10. 12. 2010 nám byla doručena palanda Monika Plus. Chtěli bychom Vám poděkovat za krásně provedenou precizní práci. Postele jsou nádherné, v pokoji se pěkně vyjímají a kluci z nich měli ohromnou radost. Postele jsme skládali jako překvapení den před Štědrým dnem, a jejich úžas byl opravdu nezapomenutelný. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků.
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů do Nového roku přeje rodina Vejstrkova

Dobrý den,
děkuji za doručenou postel. Doručení postele proběhlo v pořádku, řemeslné zpracování je na výbornou.
S pozdravem Ondřej Košina

Dobrý den,
moc děkuji za perfektně odvedenou práci. Dnes ráno postel dorazila a okamžitě jsme ji bez problémů sestavili. Postel vypadá přesně jak jsem si představovala, vše sedí, jak má, proto ještě jednou díky!
Zdravím z Brna! Figránová

Vážení přátelé.
Děkuji Vám za postel Danu i její namoření. Je krásná hodí se mi do pokoje. Je s Vámi výborná spolupráce a jsem moc ráda, že jsem Vás našla na internetu. Výborné jednání dodává člověku pocit radosti, že v tomto státě také může něco dobře fungovat a člověk se setká s milým jednáním.
Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. Eva

Dobrý den,
postel už máme smontovanou, je moc krásná.
Děkuji Uhrová

Dobrý den,
V sobotu nám v pořádku dorazila palanda. Bez větších problémů jsem jí smontoval (chtělo by to více rukou než jen 2 :-) a musím říci že jsme nadšeni :-) Jak kvalitou zpracování, tak vzhledem a funkčností.
Ještě jednou tedy děkuji a pokud budeme někdy v budoucnu kupovat další postel, tak určitě využijeme Vašich služeb. Určitě Vás také doporučíme svým známým.
Hezký den.
Adam Ondráček

Dobrý den,
musím Vám oznámit, že palandy, které jste nám v sobotu 11.9.2010 dovezli, máme již smontované a v úterý dovezla firma matrace. Jsme velice spokojeni. Zdravím Vás a přeji příjemný páteční den
Malcová, Bavorov

Dobrý den,
palanda je nádherná, jsme moc spokojeni.
S pozdravem M. Urbanová, Č. B.

Atypická postel Dobrý večer,
chcem sa Vám poďakovať za ochotu, ústretovosť, posteľ nemá chybu, presne tak som si ju predstavoval. Těším sa na prvú noc ..... Takže ďakujem a veľa úspechov.
S pozdravem Ondruš Lukáš

Děkuji za Vaší SUPER palandu Monika Plus. Palanda je úžasná, děti i my jsme nadšení a všichni známí, kteří ji u nás viděli, ji velmi obdivovali. Hlavně kvalitu Vaší práce.
S pozdravem Anna Langmullerová

Dobrý den,
zboží dorazilo v pořádku. Palanda je pěkná. Složení rychlé a bezproblémové. Maximální spokojenost.
S pozdravem Tauchmannová

Dobrý den,
moc Vám děkuji za palandu Jana, je přesně podle našich představ i Vašich webových stránek. Doručení i převzetí zásilky bylo výborné. Těším se s Vámi na další spolupráci.
Andrea Sluková

Dobrý den,
moc děkujeme za postel Nikola, jsme s ní velice spokojeni. Zatím ji využíváme v rozloženém stavu, než na palandy naše dvojčátka dorostou. Občas (celkem často) se nám stane, že než usnou dětičky, tak my již spíme. Je to opravdu pohodlíčko. Až budeme měnit ložnici, tak není co řešit, kam se obrátit. Máte naši důvěru. Ještě jednou moc díky a všem Vás doporučuji!!!!! Mnoho úspěchů a spoustu spokojených zákazníků. Ramešovi

Dobrý den,
v první řadě bych chtěla poděkovat za KRÁSNOU palandu Monika, vypadá opravdu nádherně!!! Jsme moc spokojeni. K palandě jsme si objednali i matrace a jsou taky super. Chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné si od Vás objednat ještě dvě matrace? Pokud by to bylo možné, napsala bych Vám jaké bysme si vybrali a rozměr.
Děkuji za odpověď Lenka Pitelová

Dobrý den,
chci Vám moc poděkovat za moc milé jednání a za super trojlůžko Eliška pro naše odrostlé děti. Hodnotím zejména kvalitu postele, příjemnou komunikaci a informaci o dodání, prostě vše na jedničku a případným zájemcům Vaší firmu vřele doporučuji.
Moc dík. Dana D.

Dobrý den,
děkuji Vám za krásnou patrovou postel pro vnoučka. Je úplně nadšený ze spaní a já zase z toho, že jsou i takové firmy, jako je ta Vaše. Když poslouchám Černé ovce v TV o posteli, která měla být a není, tak musím křičet do světa - a já budu, že jsou i takové firmy, jako je ta Vaše. Jsem velmi spokojená a přeji Vám všem, aby jste zdárně překonali krizi a úspěšně podnikali.
Zdravím a ještě jednou děkuji. Budeme vás doporučovat dále.
Eva Malá, Teplice

Dobrý deň,
v prvom radě Vám chcem poďakovať za krásnu prácu - palandy a posteľ sme poskladali, zmontovali a úspešně začali používať.
Ešte raz Vám ďakujeme za kvalitnú prácu, deti sú nadšené, kamarátky sú odhodlané změnit dodávateľov (též rekonštruujú pokojíčky), Vaša cena a kvalita sú neporovnateľné s ostatnými dodávateľmi.
S pozdravom Beata Ďurianová

Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat za palandu, je nádherná a jsme moc spokojeni. Budeme vás doporučovat dále.
Děkujeme Bulvovi

Atypická postel Dobrý den a velké díky...
právě ode mne odjeli dvě úžasné dušičky, které nejen, že mi dovezli nádhernou masivní, pevnou palandu, ale protože jsem po operaci zad a mám dvě malé děti, tak mi ji hned i složili. Moc hodní lidé a perfektní práce a rychlé dodání. Jak budu mít fotečku, ráda dodám. Jste jedničky, i nadále pokračujte ve své práci. Je vidět, že je dělaná srdíčkem. Mockrát děkuji.
S pozdravem I. Drozdová

Dobrý den posílám slíbenou fotografii...
Ještě jednou díky, jiskřičky v očích mích dětí, mi byli největší odpovědí..
S pozdravem I. Drozdová a děti

Dobrý den,
děkujeme za kvalitně provedenou práci a za krásnou cenu. Tatínka jsme měli v práci tak jsem se do palandy pustila sama s kluky (6, 5 a 2 roky) zvládli jsme to na jedničku. Bylo to vlastně jednoduché díky postupu na papíru. Už jsem Vás s radostí doporučila dál a budu Vás dál doporučovat. Výborný je že žebřík není přichycen na stálo. Když chce malý 2letý Leošek na horní postel jednoduše žebřík sundám a je to. Aspoň mám jistotu, když jsem třeba v kuchyni, že nespadne.
S pozdravem Heidtkeová

Atypická postel Dobrý den,
v příloze posíláme foto Vašich spokojených zákazníčků. Ještě jednou děkujeme.
Krásné podzimní dny a mnoho spokojených zákazníků Vám přejeme.
S pozdravem R. Robková

Dobrý den,
moc děkujeme za výrobu postelí pro prarodiče. Babička s dědou si je nemohou vynachválit. Zvýšené nohy jsou úžasné, stejně tak šuplíky pod postele. Prostě jenom chvála.
Děkuji Lenka Duroňová

Vážený pane Štekere,
děkujeme za dodání palandy. Sestavili jsme ji bez potíží a již nám slouží. Dceři udělala ohromnou radost. Nás rodiče zase potěšilo vidět kus poctivé truhlářské práce.
S pozdravem Petr Štěpnička

Dobrý den,
chci poděkovat za palandu. Smontovat šla snadno a barva je úplně perfektní.
Díky moc Michaela Kontrová

Dobrý den,
děkujeme za postele, nakonec to nebylo tak složité postele sestavit, jak se nám zdálo na začátku. Jsou úžasné.
Díky Broňa Gehringerová, V. Meziříčí

Dobrý den, pane Šteker.
Včera jsme postavili postele od Vás a jsou opravdu nádherné. Dcera je úplně nadšená. Děkujeme za velmi rychlé dodání. Hezký den.
Eva Škantová, Braňany

Dobrý deň !
Chceme Vám poďakovať za Váš výrobok (manželská posteľ Olina, za 5.600,- kč). Zpracovanie výborné, montáž jednoduchá, cena super ! 100% spokojnosť, hoci dodacia doba bola trošku dlhšia (7 týždňov). Ešte raz vďaka.
Nováková, Novák - Skalité 782, SVK

Dobrý den,
Rohová palandamoc jsem Vám chtěla poděkovat za další skvěle odvedenou práci (už od Vás máme manželskou postel, moje maminka v Praze-Horoměřicích také a kamarádovi jsem Vás také doporučila) - složili jsme rohovou palandu a opět to byla hezká nenáročná práce, kde vše do sebe zapadlo tak, jak má a také to vypadá tak, jak má. Kéž by takto prodávali nábytek i jiní... Chtěla jsem se zeptat a poprosit - udělal byste nám také psací stůl ? Pokud by to bylo možné, ráda si na něj i počkám a samozřejmě bych dodala veškeré rozměry (nechtěla bych nic složitého).
Mějte se pěkně. Eva Podrabská, Oldřichov

Dobrý večer, chtěla jsem vám moc poděkovat za patrovou postel, kterou jsem si u Vás objednala. Kéž by bylo víc takových jako jste Vy. Perfektní práce, skvělá domluva i při menších komplikacích. A doprava až do druhého patra " prostě všechno skvělé". Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem Petra Novotná, Aš

Dobrý večer, děkujeme za palandy, s jejich kvalitou jsme maximálně spokojeni. Rádi Vás budeme doporučovat našim přátelům a příbuzným. Krásné dny a hodně spokojených zákazníků Vám přejeme.
R. Robková, Očihovec

Klasická palanda JanaDobrý den, vážený pane Šteker, postele jsou supr, šly dobře smontovat a děti jsou nadšený a už na nich řádí. Moc děkujeme a posíláme fotečku spokojených zákazníčků. Klidně si ji můžete dát na Vaše stránky.
S pozdravem Žižkovi, Třebíč

Dobrý den, děkujeme za postel, naštěstí všechno klaplo a byli jsme doma. Dcera je nadšená a my taky. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezké Vánoce.
Šinovský, Ústí nad Labem

Dobrý večer, dnes nám přivezli postel. Přesně zapadne na místo, jak jsme chtěli. Děkujeme, jsme opravdu moc spokojeni.
Roman Černý, Přerov - Předmostí

Dobrý den, pane Štekere, chtěla bych poděkovat za dodání palandy Monika, sice se zpožděním, ale vše dobře dopadlo. Postel jsme již smontovali a je velice pěkná.
S pozdravem L. Šteflová, Praha

Pane Štekere, chtěla jsem Vám poděkovat, dodávka proběhla v pořádku, řidič tu byl včas a vše jsme stihli. Postel je moc pěkná, jsme s ní spokojeni.
Tereza Nováková

Dobrý den, děkuji Vám za palandu - je skvělá! Ještě hezčí než na obrázku!
Zdravím G. Bártová, Karlovy Vary

Atypická postel Atypická postelDobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za postele, už jsme je složili a děti v nich včera poprvé spaly. Všechno je parádní. Všechno je super a moc děkujeme, kdybyste chtěl poslat fotku, klidně pošleme. Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků jako jsme my.
S pozdravem M. Vališová, Plzeň

Dobrý den, dnes jsem od vás obdržel patrovou postel Jitka. Hned jsem jí složil a byli jsme z ní nadšeni. Dík vám i vašim pracovníkům. Jen nemůžu přijít na co jsou ty umělé trojúhelníky. Dík za radu.
Jan Holý, Děčín

Dobrý den, moc Vám děkuji za palandu, je skvělá, předčilo to moje očekávání. Přijdou k nám známí, a když se jim bude líbit, tak je odkážu na Vás.
Samko, Chomutov