Rodinné truhlářství z Vysočiny

Firmu založil Miroslav Šteker a od roku 1989 vyrábíme kvalitní postele, palandy a patrové postele z masivu.

Jsme přímí výrobci a proto není cena našich výrobků navýšena prodejními řetězci.

DSC_0798

Vyrobeno z nejlepšího dřeva, které v lese vyroste

Postele vyrábíme ze smrkového masivu. Kvalitu dřeva kontrolujeme už v lese. Smrkové dřevo pochází z lokálních lesů na Vysočině. Spolupracujeme s hajnými a osobně si smrkové dřevo vybíráme. To se odráží na kvalitě výrobků a procentuální využitelnosti — není potřeba dřevo tolik vyspravovat, odvrtávat suky apod. Většinu dřeva tak dokážeme zpracovat do našich výrobků a vznikají minimální prořezy.

v_lese1

Elektřina z obnovitelných zdrojů

Naše truhlářská dílna je poháněna ze 100% zelenou elektřinou, kterou si sami vyrábíme pomocí solárních panelů v kombinaci s větrnou turbínou. To se projevuje i na přátelských cenách našich postelí. Koupí našich výrobků také přispíváte ke zlepšení životního prostředí.

Materiál

Naše produkty jsou vyrobeny z výběrového smrkového masivu. Vyznačují se vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Masivní dřevěná konstrukce zajišťuje jejich vysokou nosnost, pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Smrkové dřevo má jedinečné vlastnosti v podobě vysoké kvality a přirozeného vzhledu. Oproti dřevu z borovice je smrk ušlechtilejší - neobsahuje tak velké množství přírodní pryskyřice a suků. Tím se stává trvanlivějším.

DSC_0819_2

Povrchová úprava

Povrchová úprava je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. Lak je odolný vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva. Je zdravotně nezávadný s atestem na dětské hračky. Na přání lze postel namořit nebo dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření.

DSC_0786

Konstrukční spojení

Konstrukční spojení čel a stranic je na IMBUS šroub s válečkovou maticí. Tento spoj je považován za jeden z nejlepších, který se používá. Tloušťka materiálu 25 mm zaručuje vysokou stabilitu a pevnost postele.

jakub

Rozměry

Postele vyrábíme v několika velikostech. Pokud máte matraci z původní postele a chcete ji zachovat, je třeba dbát na její rozměr. Každá postel může být vybavena úložným prostorem (šuplíkem), který lehce zasunete pod postel.

amalie-rohova2

Doprava

Doprava je ZDARMA a zajišťujeme ji vlastním vozem nebo přepravní službou Toptrans. Nevybíráme žádné zálohy předem, zboží se platí při převzetí (řidič vám předá doklad o zaplacení).

auto

Jak to u nás vypadá