Rohové palandy

1 položek celkem
patrova postel dominika hl
od 21 500 Kč

Rohová palanda Dominika je dělená a dá se složit jako palanda rohová nebo jako palanda klasická a jedno samostatné lůžko. Pro svoji univerzálnost je velmi vhodná do dětských...

Kód: 85/Z/195/VLE

Naše rohové  palandy jsou originální díky konstrukčnímu řešení. Horní lůžko nemusí stát na opěrných stojnách, ale může být spojeno se spodním lůžkem. Díky tomu se ušetří další prostor a palandu lze zasunout až ke zdi. S horním lůžkem posuvné palandy lze libovolně hýbat a určit si tak až na místě, jaká délka palandy se vám zrovna hodí. Tuto délku lze kdykoliv změnit. 

Rohové palandy jsou velmi užitečné při úspoře místa v dětských pokojích. Jejich další obrovskou výhodou je variabilita. Dají sestavit jako rohové, posuvné i klasické nebo jako samostatná lůžka. Vyrábíme nejen rohové palandy pro dva, ale i nápaditá řešení rohové palandy pro tři — rohová palanda "Dominika". Prostor pod palandou lze využít pro úložné boxy nebo přistýlku. Ve variantách “plus” — rohová palanda “Monika Vario Plus” nabízíme jak přistýlku, tak i šuplíky.

Vyrobeno z nejlepšího dřeva, které v lese vyroste

Kvalitu dřeva kontrolujeme už v lese. Smrkové dřevo pochází ze lokálních lesů na Vysočině. Spolupracujeme s hajnými a osobně si smrkové dřevo vybíráme. To se odráží na kvalitě výrobků a procentuální využitelnosti — není potřeba dřevo vyspravovat, odvrtávat suky apod. Většinu dřeva tak dokážeme zpracovat do našich výrobků a vznikají minimální prořezy.