O nás

Firmu založil Miroslav Šteker v roce 1989 a již 25 let vyrábíme kvalitní postele, palandy a patrové postele z masivu.

Postele a palandy vyrábíme – to znamená, že jejich cena není navýšena prodejními řetězci. Nabízené výrobky jsou vzhledem k vysoké kvalitě jedny z nejlevnějších na trhu.


Adresa provozovny

Truhlářství Šteker Truhlářství Miroslav Šteker Truhlářství Miroslav Šteker

Náš příběh

Historie naší společnosti sahá do roku 1989. Od té doby jsme prošli dlouhou a trnitou cestou. Již několik let dochází k vykrádání našeho duševního vlastnictví a ke kopírování obsahu těchto webových stránek konkurenční firmou.

Přes všechny překážky se nám podařilo vybudovat silnou značku a nadále vyrábíme kvalitní české postele z masivu. Naše začátky a celý příběh si můžete prohlédnout formou komiksu:

Truhlářství Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker
Truhlář Miroslav Šteker

Kvalitní patrové postele pro děti i dospělé

 • dětské postele
 • jednolůžkové postele
 • dvoulůžkové postele
 • palandy s přistýlkou
 • patrové postele s úložným prostorem
 • rohové patrové postele
 • rohové palandy
 • manželské patrové postele
 • dvoulůžkové patrové postele
 • čtyřlůžkové patrové postele
 • trojpalandy

Materiál

Patrové postele, palandy a postele jsou vyrobeny z výběrového smrkového masivu. Vyznačují se vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Masivní dřevěná konstrukce zajišťuje jejich vysokou nosnost, pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Smrkové dřevo má jedinečné vlastnosti v podobě vysoké kvality a přirozeného vzhledu. Oproti dřevu z borovice je smrk ušlechtilejší - neobsahuje tak velké množství přírodní pryskyřice a suků - a tím se stává trvanlivějším.

Povrchová úprava

Povrchová úprava je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. Lak je odolný vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva. Je zdravotně nezávadný s atestem na dětské hračky. Na přání lze postel namořit nebo dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření.

Konstrukční spojení

Konstrukční spojení čel a stranic je na IMBUS šroub s válečkovou maticí. Tento spoj je považován za jeden z nejlepších, který se používá. Tloušťka materiálu 25 mm zaručuje vysokou stabilitu a pevnost postele.

Výrobou postelí se zabýváme již od roku 1989 a z našich dlouholetých zkušeností víme, že tloušťka (síla) materiálu 25 mm zajistí vysokou pevnost, bytelnost a stabilitu postele. Například u postelí z borovice je vhodné vyrábět i ze silnějšího materiálu, jelikož borové dřevo je křehčí než smrkové a tudíž i více náchylné k prasknutí.

Díky tloušťce materiálu 25 mm (bez ohledu na použitý druh dřeva) jsou postele pevné a stabilní.    → Jak poznáte kvalitní postel?

Postele ze slabého dřeva naše firma nevyrábí!

Nosnost

Nosnost obou lůžek paland je dimenzována tak, aby unesla nejen dítě, ale i dospělého člověka. Postele a palandy jsou určeny nejen do dětských pokojů, ale také do ubytoven a penzionů apod.

Rozměry

Postele vyrábíme v několika velikostech, pokud máte matraci z původní postele a chcete ji zachovat, je třeba dbát na její rozměr. Každá postel může být vybavena úložným prostorem (šuplíkem), který lehce zasunete pod postel.

Doprava

Dopravu zajišťujeme vlastním vozem nebo přepravní službou Toptrans. Nevybíráme žádné zálohy předem,zboží se platí při převzetí (řidič Vám předá doklad o zaplacení).

Doprava postelí a paland po celé ČR zdarma!

Truhlářství Miroslav Šteker

Cena

Všechny ceny zde uvedené jsou konečné za kompletní provedení. Nejsme plátci DPH.

Copyright

Na fotografie se vztahují autorská práva.